strefa firm

Organizacja imprez plenerowych

Uwielbiasz imprezy na świeżym powietrzu? My również, dlatego organizujemy imprezy plenerowe na najwyższym poziomie. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy rodzinny piknik, imprezę firmową czy festyn dla najmłodszych. Realizujemy zlecenia dla dużych i małych grup, dopasowując wszystkie szczegóły imprezy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przy organizacji imprez plenerowych kierujemy się jedną zasadą – każda zabawa w Krakowie i Katowicach musi być wyjątkowa!

Organizacja imprez dla firm – Kraków, Katowice

Agencja eventowa Anilama ma ogromne doświadczenie w organizacji imprez plenerowych. Przygotowaliśmy już setki niesamowitych pikników, festynów i zabaw na świeżym powietrzu, dlatego możesz nam zaufać. Nasz nietuzinkowy zespół zadba o każdy szczegół imprezy – przygotujemy świetny catering, zapewnimy oprawę muzyczną i zorganizujemy atrakcje, które cieszą się ogromną popularnością. Jeśli interesują Cię specjalne animacje i zabawy, sprawdź naszą zakładkę “atrakcje dodatkowe”, to tam znajdziesz informacje o dostępnych rozrywkach.

Marzysz o rodzinnej imprezie firmowej w niepowtarzalnym stylu? Nasza agencja eventowa w Krakowie może Tobie zaoferować pikniki i festyny tematyczne! Organizowaliśmy już zabawy w takim stylu, jak:

  • Kraina Lodu,
  • Psi Patrol
  • Indiańska wioska,
  • Zima w środku lata.

Masz inny pomysł na swoją imprezę plenerową? Skontaktuj się z nami! Uwielbiamy nieszablonowe pomysły i z wielką przyjemnością przygotujemy Twoją wymarzoną imprezę w Krakowie lub Katowicach.

Wysokiej jakości sprzęt estradowy – najlepsze nagłośnienie!

Agencja eventowa Anilama organizuje najlepsze imprezy plenerowe. Skąd to wiemy? Od zadowolonych klientów, którzy nieustannie chwalą nasze pomysły na pikniki i festyny. Bardzo często słyszymy pozytywne opinie na temat technicznej organizacji imprez – w końcu Anilama korzysta z najlepszego nagłośnienia i sprzętu estradowego.

Klienci doceniają też doskonałe animacje i wyjątkowe atrakcje, które organizujemy na wszystkich imprezach plenerowych. Zadzwoń, a razem stworzymy imprezę Twoich marzeń!