szkoły i przedszkola

Organizacja pikników i festynów

Pikniki i festyny to jedne z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu każdej szkoły i przedszkola! Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko zapamiętało ten dzień na długo, koniecznie przekaż organizację pikniku naszej agencji eventowej! Mamy ogromne doświadczenie w organizacji pikników w Katowicach oraz Krakowie i dołożymy wszelkich starań, aby Wasz festyn był wyjątkowy. Na naszych piknikach oferujemy doskonałe atrakcje, np.: malowanie twarzy, balonowe zoo, kolorowe warkoczyki czy ogromne bańki mydlane. Zadzwoń już dziś i zorganizuj najlepsze przyjęcie dla swojego dziecka.

Organizacja pikników – Kraków, Katowice

Organizacja idealnego pikniku w Krakowie bądź Katowicach to zadanie dla specjalistów – powierz je naszej agencji eventowej Anilama! Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu imprez dla najmłodszych, dlatego doskonale rozumiemy wymagania rodziców i oczekiwania dzieci. Na naszych piknikach zawsze goszczą “najmodniejsi” goście – Elsa z Krainy Lodu, Myszka Minnie, Piesek Chase z Psiego Patrolu czy Minionek to tylko niektórzy z nich.

Firma eventowa Anilama oferuje takie atrakcje, jak:

  • dmuchańce,
  • wata cukrowa,
  • maszyna do popcornu,
  • chodzące maskotki,
  • dekoracje balonowe.

Jesteśmy przekonani, że nasza ogromna zjeżdżalnia sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku! Maszyna do popcornu czy waty cukrowej to kolejne elementy, które uatrakcyjnią każdy piknik dla szkoły lub przedszkola. Wiele frajdy sprawi też pamiątkowe zdjęcie z ulubioną postacią z bajki oraz zabawa w naszych balonowych dekoracjach.

Szkolny piknik zbliża się wielkimi krokami? Zadzwoń! Wspólnie zorganizujemy niezapomnianą zabawę w Krakowie, Katowicach oraz innych miastach.

Najlepsze pikniki i festyny szkolne tylko z nami!

Agencja eventowa Anilama organizuje najlepsze pikniki i festyny tematyczne. Jeśli Wasze dzieci marzą o imprezie w stylu Krainy Lodu, Psiego Patrolu czy Indiańskiej Wioski, koniecznie zgłoście się do nas. Zorganizujemy wszystko – od olbrzymich dmuchańców, aż po drobne atrakcje i słodkie przyjemności.

Nasza agencja eventowa Krakowie zaprasza do kontaktu wszystkich rodziców, nauczycieli i wychowawców, którzy pragną zorganizować wyjątkowy piknik dla swoich podopiecznych. Gwarantujemy – wszyscy milusińscy będą zadowoleni!

zobacz pozostałe usługi z naszej oferty

oferta dla szkół i przedszkoli