Animacje dla dzieci


Anilama specjalizuje się w organizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają głowę pełną pomysłów a nasze doświadczenie sprawia, że każda impreza organizowana przez nas to niezapomniana zabawa dla dzieci.

Animacje hotelowe


Animacje w hotelach stały się już standardem w ofercie, a rodzice i dzieci chętnie wracają do obiektu, w którym oferowane są oryginalne i nieszablonowe atrakcje dla dzieci i całych rodzin.

Zobacz więcej

Animacje weselne


Planujesz wesele marzeń? Już nie musisz martwić się, jak zapewnić komfort rodzicom i atrakcyjną zabawę dzieciom. Dzięki naszym animatorom będą one bawić się z rówieśnikami w klimacie uroczystości, a rodzice będą mieli czas na tańce i pogaduchy.

Zobacz więcej

Animacje dla szkół i przedszkoli


Pikniki i festyny to jedne z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu każdej szkoły i przedszkola! Zadzwoń już dziś i zorganizuj najlepsze przyjęcie dla swojej szkoły lub przedszkola.

Zobacz więcej

Przyjęcia dla dzieci


Urodziny, komunia czy chrzciny dziecka to wyjątkowy dzień w życiu całej rodziny. Pomożemy Państwu w ich organizacji w taki sposób, aby była to niezapomniana i radosna chwila.

Zobacz więcej

Wizyta Świętego Mikołaja


Grudzień to magiczny miesiąc. Za oknem robi się biało, zbliżają się Święta, nadchodzi Nowy Rok. W tym okresie proponujemy Państwu spotkania ze Świętym Mikołajem wraz z jego pomocnikami.

Zobacz więcej

Animacje dla dzieci Bielsko Biała, Katowice i Kraków

Jeśli więc szukasz profesjonalnej agencji eventowej, która podejmie się przygotowania animacji dla dzieci na terenie Bielska-Białej, Krakowa, Katowic czy innej miejscowości na południu naszego kraju, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. ANILAMA to lata doświadczeń zbieranych podczas eventów różnego rodzaju – bardzo często tych dedykowanych właśnie dzieciakom. Wykwalifikowana kadra animatorów wiedząca, jak zainteresować najmłodszych, mnóstwo ciekawych i świeżych pomysłów oraz możliwość przeprowadzenia animacji dla dzieci na terenie różnych obiektów z dojazdem do wielu miast, takich jak Kraków, Katowice, Chorzów czy Bielsko-Biała.

Z przyjemnością zjawimy się na Twoim festynie, pikniku czy imprezie urodzinowej wyprawianej dla Twojej pociechy i zaprezentujemy wciągające animacje dla dzieci zgodnie z wcześniej ustalonym programem. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i proponujemy rozrywkę dopasowaną do profilu wydarzenia, wieku uczestników oraz możliwości finansowych organizatorów.

Jako profesjonalni organizatorzy animacji dla dzieci z wieloma imprezami w Katowicach, Krakowie i innych miastach z południa polski na koncie, dysponujemy własnym sprzętem, który zaangażuje małoletnich uczestników do wspólnej zabawy. Dmuchane zamki, wieloformatowe gry, fotobudki i firmowa garderoba pełna tematycznych kostiumów. To wszystko sprawia, że zlecenie nam przygotowania animacji dla dzieci na Twoim wydarzeniu będzie strzałem w dziesiątkę!

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Niezależnie od tego, gdzie zamierzasz zorganizować event – jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy radą w ustaleniu programu imprezy. Jak animacje dla dzieci w Bielsku-Białej czy Krakowie, to tylko z agencją eventową ANILAMA!

 

Sprawdź również: