Eventy jesteśmy po to, aby realizować wasze marzenia!


Eventy to dla nas coś więcej niż impreza. To wspólne chwile, uśmiechy i niezapomniane przeżycia. Chcemy aby Twój event był wyjątkowy i pozostał w pamięci na długo. Jesteśmy po to, aby realizować Wasze marzenia!

Eventy w Galeriach Handlowych


Wiemy, jak sprawić, aby klienci wybrali Państwa Galerię Handlową na codzienne zakupy. Zapewniamy niesztampowe atrakcje podczas akcji tematycznych z okazji świąt czy ważnych dat w roku. Dodatkowo możemy stworzyć strefę dla najmłodszych, aby rodzice w spokoju mogli dokonać zakupów w galerii, a dzieci spędziły czas kreatywnie i wesoło.

Zobacz więcej

Eventy tematyczne


Imprezy w galeriach handlowych są niezwykle atrakcyjną, skuteczną formą pozyskiwania klientów i oddziaływania na nich. Klienci czują się docenieni, chętniej będą odwiedzać miejsca, w których dzieje się coś ciekawego.

Zobacz więcej

Imprezy integracyjne


Zgrany zespół to podstawa sukcesu i efektywnej pracy. Oferujemy kompleksową organizację imprez firmowych zarówno wyjazdowych jak i w siedzibie firmy. Posiadamy sprawdzone scenariusze imprez, które możemy zorganizować na terenie firmy w formie mobilnych stanowisk sportowych.

Zobacz więcej
1 1

Akcje promocyjne


Każdy wie jak ważny jest wizerunek firmy.. Najlepszą promocją są imprezy, niezapomniane wydarzenia, które stają się reklamą i wizytówką firmy na długie lata.

Zobacz więcej

Eko eventy


Z miłości do ziemi tworzymy EKO EVENTY. Bycie eko od paru sezonów króluje w naszym otoczeniu. Odżywiamy się mądrze, stosując podstawowe zasady ekologii. Segregujemy śmieci, używamy jak najmniej plastiku, oszczędzamy wodę.

Zobacz więcej

Safety day


Zasady BHP od dziś nie muszą być przedstawiane w formie nudnych wykładów. Zorganizuj event „safty day” dla pracowników swojej firmy.

Zobacz więcej
DSC 0898

Dlaczego warto organizować eventy właśnie z nami?

Czas na małe podsumowanie. Dlaczego warto organizować imprezy właśnie z naszą agencją eventową działającą w Bielsko-Białej, Krakowie czy Katowicach? Dysponujemy szeroką kadrą odpowiednio przeszkolonych animatorów, którzy zbierali doświadczenie na eventach różnego rodzaju. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby klientów. Mamy na swoim koncie mnóstwo bardzo udanych realizacji, które pomogły zleceniodawcom w realizacji różnych celów, takich jak:

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki,
  • promocja swojej oferty,
  • nagrodzenie pracowników firmy,
  • integracja pracowników,
  • promowanie ważnych dla firmy wartości.

Mówiąc w skrócie – wiemy, jak organizować wszelkiej maści wydarzenia. Zawsze dostosowujemy charakter i program imprezy do potrzeb, wizji i przede wszystkim – możliwości finansowych naszych klientów. Mamy tzw. know-how w przygotowywaniu eventów zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dysponujemy własnym sprzętem, takim jak dmuchańce (dmuchane zamki do zabawy dla dzieci i nastolatków), maszyny gastronomiczne, fotobudki czy gry wieloformatowe. Ponadto mamy prywatną garderobę pełną rozmaitych kostiumów, które umożliwiają nam jeszcze lepszą organizacją imprez tematycznych (chodzące maskotki, przebrania świąteczne itp.)

Skontaktuj się z nami, przedstaw swoją wizję i zleć nam przygotowanie wydarzenia dostępnego w naszej ofercie. Masz inny pomysł na imprezę? Zadzwoń lub napisz! Zobaczymy, co da się zrobić. ANILAMA – profesjonalna agencja eventowa z Cieszyna, działająca m.in. w Bielsko-Białej, Katowicach, Krakowie i innych miejscowościach na południu Polski zaprasza do współpracy!

Sprawdź również: