Imprezy świąteczne


Od lat organizujemy imprezy świąteczne dla pracowników firm oraz ich rodzin. Proponujemy kompleksową organizację klimatycznego eventu zimowo- świątecznego dla Twojej firmy.

Zobacz więcej

Wizyta Świętego Mikołaja


Grudzień to magiczny miesiąc. Za oknem robi się biało, zbliżają się Święta, nadchodzi Nowy Rok. W tym okresie proponujemy Państwu spotkania ze Świętym Mikołajem wraz z jego pomocnikami.

Zobacz więcej
47578787 1753498291428967 2693389659362295808 o

Imprezy świąteczne z ANILAMĄ, czyli klucz do niezapomnianej atmosfery

Zastanawiasz się nad organizacją imprezy świątecznej w Katowicach, Bielsko-Białej lub innej miejscowości z regionu? Chcesz zapewnić miłą i rodzinną atmosferę swoim współpracownikom i podziękować im za wspólnie przepracowany rok? A może szukasz atrakcji dla swoich dzieci? ANILAMA jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Jesteśmy agencją eventową z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy kompleksową organizację imprez świątecznych dla firm, instytucji oraz prywatnych osób w Bielsku-Białej, Katowicach, Krakowie i innych miastach na południu Polski. Nasi profesjonalni event plannerzy oraz doświadczeni animatorzy zapewniają niezapomniane przeżycia dla wszystkich uczestników imprezy i gwarantują jej pełny sukces.

Dlaczego ANILAMA to idealny wybór na imprezy świąteczne?

Nasza agencja jest synonimem profesjonalizmu, pasji i doświadczenia. Znamy się na organizacji imprez różnego rodzaju, a w okresie zimowym skupiamy się właśnie na eventach świątecznych dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twoim bliskim czy pracownikom wyjątkowej atmosfery pełnej magii świąt, radości i serdeczności. Powierzając nam organizację imprezy świątecznej, możesz liczyć na:

  • kompleksową organizację – zajmiemy się wszystkim od początku do końca, dzięki czemu oszczędzasz czas i nerwy,
  • profesjonalizm – nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy dbają o każdy detal eventu,
  • niezapomniane przeżycia – tworzymy wydarzenia pełne magii, które zostają w pamięci uczestników
  • indywidualne podejście – dostosowujemy każdą imprezę do potrzeb, oczekiwań i budżetu klienta.

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami już teraz i przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przedstawimy Ci naszą ofertę! Mamy na swoim koncie wiele organizacji udanych imprez świątecznych w Bielsku-Białej, Katowicach i innych miejscowościach z regionu. Zawsze dostosowujemy charakter i przebieg wydarzenia do miejsca jego organizacji, liczby i wieku gości oraz założeń klienta. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie klasyczną firmową wigilię, imprezę świąteczną dla dzieci – z szerokim wyborem animacji angażujących najmłodszych gości czy ekscytującą wizytę Świętego Mikołaja wraz z pomocnikami!

Czekamy na Twój ruch! Jesteśmy do Twojej dyspozycji drogą telefoniczną, mailową lub poprzez wygodny formularz dostępny na stronie!