Wynajem Sprzętu


Na twojej imprezie nie może zabraknąć naszych atrakcji. Poniżej przedstawiamy te, które sprawią, że twoje wydarzenie zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników. Wszystkie urządzenia są wynajmowane i obsługiwane przez wykwalifikowany personel. Nasz sprzęt to gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa, a także świetnej zabawy – nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Przede wszystkim jednak oferowane przez nas urządzenia zostały stworzone z myślą o dzieciakach i o tym, by na Twoim evencie miały one dostarczoną odpowiednią dawkę rozrywki. Co dokładnie możesz u nas wynająć? Koniecznie sprawdź szczegóły naszych propozycji!

Dmuchańce


Podczas pikniku, festynu i innego rodzinnego przyjęcia nie może zabraknąć uwielbianych przez dzieci dmuchanych zamków. Dysponujemy trzema dmuchańcami różnego typu, które idealnie sprawdzą się podczas imprez plenerowych. Każdy dostosowany jest do określonego wieku dzieci. Zamki wynajmują Państwo wraz z obsługą, która cały czas pilnuje bezpieczeństwa dzieci. Zamki posiadają ważne certyfikaty bezpieczeństwa, są corocznie sprawdzane.

Zobacz więcej
1 2
2 1

Maszyny gastronomiczne


WATA CUKROWA:

Marzy Ci się impreza w Krakowie, Bielsku-Białej lub Katowicach, na której będzie dostępna wata cukrowa? ANILAMA wyciąga do Ciebie pomocną dłoń! Serdecznie zachęcamy do wynajmu naszej profesjonalnej maszyny do waty cukrowej. Jest to doskonały pomysł na uatrakcyjnienie imprezy – nie ma chyba dziecka, które nie lubiłoby tego przysmaku, a i dorośli mają do niego słabość.

Urządzenie świetnie sprawdzi się m.in. na:

  • urodzinach dla dzieci,
  • pikniku,
  • festynie,
  • akcji promocyjnej,
  • innej imprezie okolicznościowej.

Dysponujemy piękną różową maszyną oraz odpowiednio przeszkolonym personelem, który zajmie się sprawnym wydawaniem słodkości na Twoim wydarzeniu. Impreza z watą cukrową w Katowicach lub Krakowie? Służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu!

Wymagania techniczne: zasilanie 230 V.

POPCORN


Jeśli na imprezie ma być dostępne urządzenie do czegoś słodkiego, to wypada uzupełnić je maszyną, dzięki której uczestnicy wydarzenia przegryzą też coś na słono. W towarzystwie waty cukrowej świetnie sprawdzi się więc maszyna do popcornu. Ten całkiem zdrowy i niskokaloryczny przysmak jest przez dzieciaki wręcz uwielbiany, a i nie pogardzą nim również dorośli. Właśnie dlatego polecamy wynajem maszyny do popcornu na każdą imprezę w Katowicach, Krakowie, Bielsko-Białej i innych miastach na południu Polski. Urządzenie idealnie sprawdza się podczas małych imprez, takich jak urodziny czy komunia, ale cieszy również olbrzymią popularnością na dużych piknikach, festynach czy weselach.

Maszynę do popcornu z dojazdem do Krakowa, Katowic czy Bielska-Białej wynajmujemy wraz z obsługą, która dołoży wszelkich starań, aby popcorn był idealnie przygotowany i sprawnie wydawany. Dysponujemy jedną z najnowocześniejszych maszyn do popcornu na rynku.

Wymagania techniczne: zasilanie 230 V.

3 2
20230621 131542 1

Blender Bike


Blener Bike To absolutna nowość na rynku . Chcesz zaskoczyć uczestników twojego wydarzenia czymś niesztampowym, a zarazem wyróżniającym się designem i kolorami świeżych owoców, warzyw i ziół. Nasz rower jako jeden z niewielu na rynku dzięki pracy własnych mięśni produkuje prąd i zasila blender który wytwarza przepyszne koktajle.

Nasza atrakcja przeznaczona jest zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zabawa na naszym Blender Bike to czysta edukacja ekologiczna i promocja zdrowego życia.

Blender Bike to nie tylko sam rower, zapewniamy profesjonalne stanowisko tematyczne wraz ze świeżymi owocami i ziołami oraz wszystkim co niezbędne do przepysznych koktajli. Dzięki temu nasza atrakcja przyciąga wiele chętnych osób i wyróżnia się na tle innych.

FOTOBUDKA


Fotobudka dostępna na wynajem w Krakowie, Katowicach, Bielsko-Białej i wielu innych miastach na południu kraju to jedna z najbardziej lubianych atrakcji na eventach różnego rodzaju. Urządzenie do wywoływania ekspresowych zdjęć sprawdzi się zarówno na większych imprezach plenerowych, jak i podczas wesel czy przyjęć okolicznościowych. Dzięki fotobudce każdy uczestnik imprezy zyska niezapomnianą pamiątkę z wydarzenia – zdjęcie, które drukuje się w zaledwie kilka sekund.

Posiadamy wiele oryginalnych i ciekawych gadżetów fotograficznych, organizujemy również imprezy tematyczne – Walentynki, Dzień Dziecka, Mikołajki. Wszystkim możemy się zająć na Twoim wydarzeniu. Zajmiemy się bezpiecznym transportem fotobudki na teren Twojego wydarzenia, np. w Katowicach i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami rozkręcimy imprezę, na której urządzenie będzie odgrywało istotną rolę.

Fotobudka to również wspaniała zabawa i możliwość integracji wszystkich uczestników eventu lub imprezy. Serdecznie zachęcamy do wynajmu tego sprzętu. Na imprezach z dużą liczbą gości jest to prawdziwy must-have.

4 1
5 1

Chodzące Maskotki


Dysponujemy pięknymi, profesjonalnymi strojami chodzących maskotek, W swojej ofercie posiadamy Maskotkę Pszczółki, Minionka, bałwanka Olafa, Myszkę Minnie oraz Myszkę Mickey. Na Państwa życzenie przygotujemy inne maskotki – tematyczne lub z logo firmy. Chodzące maskotki idealnie sprawdzą się na urodzinach, weselu, promocji firmy/sklepu, pikniku, festynie bądź na imprezie świątecznej. Te bajkowe postacie pokochały wszystkie dzieci. Idealnie sprawdzą się przy wynajmie fotobudki czy naszego przenośnego aparatu, gdzie każde dziecko w kilka sekund otrzyma zdjęcie z bohaterem swojej ulubionej bajki.

Zobacz więcej