Zbliżają się Święta, a Ty nadal nie masz pomysłu na to, jak zorganizować z tej okazji imprezę firmową? Świetnie się składa! Jako specjaliści od organizacji firmowych imprez integracyjnych różnego rodzaju doskonale wiemy, w jaki sposób się tym zająć. Zapraszamy do lektury tego artykułu, z którego dowiesz się, co zrobić, by świąteczna impreza firmowa zakończyła się sukcesem.

Brakuje pomysłu na organizację świątecznej imprezy firmowej? Skontaktuj się z nami!

Jeśli nie wiesz, jak zabrać się za organizację świątecznej imprezy firmowej – brakuje Ci pomysłów oraz czasu, a chcesz przygotować dla swoich współpracowników spotkanie, które będzie okazją do wspólnej integracji w ciepłej świątecznej atmosferze, to nie czekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Jako profesjonalna agencja eventowa mamy w naszej ofercie organizację firmowych spotkań wigilijnych, a za sobą naprawdę sporo imprez tego typu, które spotykały się z pozytywnym odbiorem pracowników i zadowoleniem naszych zleceniodawców. Jesteś ciekaw, co możemy dla Ciebie przygotować na tę wyjątkową okazję? Szczegóły czekają na Ciebie w dalszej części tekstu!

food festive restaurant party unity conceptUstalmy szczegóły wydarzenia!

Zawsze staramy się, by świąteczne imprezy integracyjne firmowe były w 100% dopasowane zarówno do wizji, jak i potrzeb naszych klientów. Jako grupa fachowców jesteśmy w stanie przygotować dla Twojej firmy wydarzenia o różnych charakterze. Podczas omawiania szczegółów wspólnie ustalimy, czy impreza powinna odbyć się w siedzibie firmy, wynajętej sali, czy innym miejscu. Mamy doświadczenie i przeszkolonych animatorów, dzięki czemu z pewnością uda nam się zorganizować dla Ciebie event odpowiadający potrzebom – Twoim oraz Twoich pracowników, niezależnie od dostępnego metrażu.

Podczas rozmowy/spotkania klienci określają nam, jaki charakter świątecznej imprezy firmowej im odpowiada. Wbrew pozorom, zleceniodawcy mają bardzo często odmienne spojrzenie na tę kwestię. Wielu z nich pragnie, by na takim wydarzeniu panowała iście rodzinna atmosfera, a na spotkaniach z pracownikami pojawiają się także inni członkowie ich rodzin – łącznie z dziećmi. Są też klienci, którzy wolą, by imprezy świąteczne miały charakter stricte biznesowy. Podczas takich eventów wręczają oni swoim pracownikom upominki w ramach podziękowania za pracę. Często na spotkania zapraszani są również partnerzy, przyjaciele i kontrahenci firmy i wtedy charakter wydarzenia jest bardziej oficjalny. Nasza firma z przyjemnością podejmie się organizacji obydwóch typów imprez, niezależnie od wizji oraz przeznaczonego na ten cel budżetu.

Gdy ustalimy już gdzie, kiedy i w jakim charakterze ma odbyć się wydarzenie, przygotujemy i zaprezentujemy Ci konkretny plan imprezy, a jeśli go zaakceptujesz – dopniemy formalności.

Świąteczne imprezy firmowe – nasze propozycje

Firmowa impreza w tradycyjnym wydaniu

Jeśli chcesz zorganizować dla swoich pracowników świąteczną imprezę firmową w tradycyjnym wydaniu, to chętnie Ci w tym pomożemy. Interesuje Cię klasyczne spotkanie przy wigilijnym stole w firmowym gronie? Zajmiemy się odpowiednim wystrojem miejsca imprezy, zadbamy o catering z wybranymi przez Ciebie daniami, świąteczną oprawę muzyczną oraz drobne upominki. Z nami z pewnością uda Ci się stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, dzięki której osoby zatrudnione w firmie poczują magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Rodzinne spotkanie ze Świętym Mikołajem

Jeśli z kolei Twoja wizja firmowej imprezy integracyjnej przy okazji świąt zakłada spotkanie w szerszym gronie i zaproszenie na wydarzenie rodzin pracowników wraz z dziećmi, to mamy dla Ciebie kilka propozycji, które sprawią, że impreza na długo zapadnie w pamięci – szczególnie jej najmłodszych uczestników. Poza wigilijnym poczęstunkiem w starannie udekorowanej sali proponujemy spotkanie ze Świętym Mikołajem, który w towarzystwie Elfów, czyli swoich nieocenionych pomocników rozda uczestnikom wydarzenia prezenty.

Impreza z warsztatami kreatywnymi

Organizacja świątecznej imprezy firmowej w naszym wykonaniu może obejmować również szereg bardzo wciągających warsztatów kreatywnych. Wśród naszych propozycji dostępna są m.in.:

  • tworzenie stroików,
  • ozdabianie bombek i choinek,
  • ozdabianie pierniczków,
  • zamykanie w bańce mydlanej.

Warsztaty z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom biorącym udział w wydarzeniu, ale z własnego doświadczenia wiemy, że wspólna zabawa w kreatywnym wydaniu jest też znakomitym sposobem na integrację dorosłych. W zimowo przystrojonej sali z wieloma ciekawymi dekoracjami i oferowaną przez nas wytwornicą do śniegu, przy akompaniamencie najlepszej świątecznej muzyki oraz w towarzystwie Świętego Mikołaja, Elfów czy Bałwanka Olafa (wizyta każdej z wymienionych postaci jest dostępna w naszej ofercie) nawet najbardziej oporni dorośli dają się namówić na wspólną zabawę. Wiemy, jak wprowadzić uczestników wydarzenia w świąteczny nastrój. Robimy to od lat!

sparkling glassware stands long table prepared wedding di

 

Skorzystaj z oferty firmy eventowej Anilama!

Jeśli dotychczas nie miałeś pomysłu na organizację świątecznej imprezy firmowej i obawiałeś się, że zakończy się ona tzw. klapą, to mamy nadzieję, że po lekturze tego artykułu Twoje podejście uległo zmianie. Jako profesjonalna agencja eventowa mamy wiedzę, doświadczenie i kadrę pracowników z głowami pełnymi pomysłów, które sprawią, że wydarzenie w Twojej firmie zakończy się sukcesem. Z chęcią podejmiemy się organizacji Twojego eventu i dopasujemy jego program do profilu działalności firmy oraz liczby i wieku uczestników. Z nami przygotujesz zarówno kameralny wigilijny poczęstunek w gronie najbliższych współpracowników, jak i dużą imprezę z udziałem ich dzieci. Mamy własnych konferansjerów i animatorów, którzy od lat wcielają się w rolę Świętego Mikołaja i jego pomocników. Zadbamy o oprawę wizualną i muzyczną, a także przygotowanie prezentów oraz ciekawego programu warsztatów. Z pewnością uda nam się przygotować dla Ciebie propozycję dopasowaną do Twojej wizji oraz budżetu. Zapraszamy do kontaktu!