Wynajem dmuchańców, czyli spraw, by event był przyjazny dzieciom

Planujesz organizację eventu dla dzieci? A może przygotowujesz wydarzenie dla wszystkich grup wiekowych, jednak chcesz, by także najmłodsi mogli się na nim dobrze bawić? Mamy dla Ciebie propozycję, która sprawi, że na Twoim evencie pojawi się sporo dzieciaków, a co ważniejsze – z pewnością nie będą się podczas niego nudzić. Zapraszamy do lektury!

Zabawy dla dzieci na evencie – dlaczego warto w nie zainwestować?

Czy i dlaczego warto zainwestować w odpowiednie zabawy dla dzieci na evencie? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Zadowolone dzieci, to zadowoleni rodzice, którzy z pewnością będą dobrze wspominać wydarzenie, jeśli ich pociechy będą się na nim dobrze bawić. W przypadku imprez organizowanych stricte pod kątem najmłodszych obecność różnego rodzaju zabaw jest wręcz obowiązkowa. Inwestycję w usługi profesjonalnej agencji eventowej, która wie, w jaki sposób zaangażować najmłodszych do wspólnej zabawy warto rozważyć także na wydarzeniach dedykowanych zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Taką agencją jest oczywiście Anilama, a w ofercie naszej firmy czeka na Ciebie sporo atrakcji, które sprawią, że dzieci i młodzież nie będą chciały wracać do domu przez długi czas.

Wynajem dmuchańców – rozrywka dla dzieci na każdy rodzaj eventu

Bardzo ciekawą formą zabawy dla dzieci na evencie są dmuchane zamki, czyli tzw. dmuchańce. Jest to popularna i bezpieczna forma aktywności fizycznej, która działa na najmłodsze dzieci wręcz uzależniająco. Jej największą zaletą jest fakt, że można z niej skorzystać na praktycznie każdym rodzaju wydarzenia – niezależnie od jego profilu, liczby uczestników czy miejsca, w którym się odbywa. Dmuchańce sprawdzą się zarówno na eventach otwartych, jak i zamkniętych. Nawet w przypadku niewielkiej ilości wolnej przestrzeni możliwy jest montaż zamku o odpowiednich wymiarach. Szeroki wybór dmuchańców czeka na Ciebie 

oczywiście w ofercie agencji Anilama. Pomyśleliśmy zarówno o najmłodszych uczestnikach festynów, pikników i innych imprez plenerowych, jak i o dzieciach nieco starszych, które naturalnie potrzebują nieco więcej adrenaliny, by dobrze się bawić. Zastanawiasz się, jakie dokładnie dmuchańce mogą pojawić się na Twoim evencie? Czytaj dalej!

Zjeżdżalnia Rybka Nemo – dmuchaniec na event uwielbiany przez dzieciaki

Jednym z ciekawszych dmuchańców na event, który z pewnością przypadnie do gustu dzieciom biorącym udział w wydarzeniu, jest Rybka Nemo. Jest to dość spory dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, który gwarantuje mnóstwo frajdy zarówno tym młodszym, jak i nieco starszym dzieciakom. Dmuchaniec Rybka Nemo jest wyposażony w bardzo ładną, kolorową i co najważniejsze – bezpieczną zjeżdżalnię, na której naraz bawić może się spora grupa pragnących się wyszaleć dzieci. W naszej opinii jest to pozycja obowiązkowa na imprezach plenerowych różnego rodzaju. Sprawdzi się na festynie, pikniku czy dniach miast i dzielnic. Warto wziąć jednak pod uwagę, że aby zagwarantować dzieciom zabawę na evencie właśnie na tym dmuchańcu, potrzebne jest trochę przestrzeni. Rybka Nemo jest wysoka na minimum 6,5 metra, a także szeroka na niecałe 5 i długa na ponad 7. Jest to rozwiązanie do zastosowania raczej tylko na zewnątrz.

Zamek do skakania Tukan – bezpieczna zabawa na event dla dzieci

Nieco innym dmuchańcem na event, którego wynajem warto rozważyć jest zamek do skakania Tukan. Jest to mniejszy zamek, który można z powodzeniem wykorzystać na imprezach odbywających się wewnątrz budynków, a jednocześnie zagwarantuje on dzieciakom sporą dawkę frajdy na długi czas. Jego montaż zajmuje jedynie około 40 minut, więc w razie potrzeby można przenieść go w osłonięte miejsce (np. na wypadek opadów) i napełnić powietrzem po raz drugi. Tukan to naprawdę bezpieczna zabawa dla dzieci na evencie. Dmuchaniec jest pozbawiony zjeżdżalni, a cała frajda polega na intensywnym skakaniu w jego wnętrzu. Ta pozycja jest uwielbiana szczególnie przez nieco młodsze dzieci. Sprawdzi się zarówno na większych imprezach plenerowych, jak i podczas eventów, na których dzieci siłą rzeczy stanowią sporą grupę gości. Mowa tu o weselach, chrzcinach czy imprezach urodzinowych. Wymiary Tukana sprawiają, że bez problemu można zamontować go nawet w przydomowym ogrodzie.

Mały plac zabaw ze zjeżdżalnią – dmuchaniec na event dla najmłodszych dzieci

Planujesz organizację wydarzenia, na którym obecne będą tzw. maluchy? Jeśli chcesz, by i najmłodsi mieli na Twoim evencie zapewnioną rozrywkę, to postaw na mały plac zabaw ze zjeżdżalnią, czyli dmuchaniec na event dedykowany dla dzieci do 5. roku życia. Jest to naprawdę bezpieczny dmuchany zamek, którego montaż zajmuje jedynie kwadrans, a wymiary sprawiają, że można go umiejscowić nawet w miejscu z ograniczoną ilością wolnej przestrzeni. Dmuchaniec ma 2 m wysokości, 4 m długości oraz 3 m szerokości. Mały plac zabaw ze zjeżdżalnią idealnie nadaje się na kameralne rodzinne przyjęcia czy, podobnie jak zamek Tukan, na wesela, komunię czy chrzciny. Dzieci mają do swojej dyspozycji niewielką zjeżdżalnię i mogą bezpiecznie spędzać czas w zamku, dając swoim rodzicom odrobinę wytchnienia.

Warto postawić na profesjonalnych animatorów na eventach dla dzieci

Jeśli chcesz, by zabawy dla dzieci na Twoim evencie były ciekawe i w pełni bezpieczne, to zachęcamy do postawienia na profesjonalnych animatorów z agencji eventowej Kraków – Anilama. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy mają na swoim koncie setki udanych eventów, podczas których zapewniali dobrą i bezpieczną zabawę dzieciom w różnym wieku. Ich wiedza i doświadczenie w połączeniu z najlepszymi dmuchańcami to gotowa recepta na udany event dla dzieci. W naszej ofercie poza opcją wynajmu dmuchańców w Krakowie, Katowicach, Bielsko-Białej i innych miastach w południowej Polsce, dostępne są również takie kategorie, jak:

Sprawdź również: