szkoły i przedszkola

Animacje dla dzieci

animacje dla dzieci

Organizujesz festyn w szkole swojego dziecka? Chcesz urządzić niezapomniane urodziny malucha? A może interesuje Cię wizyta Mikołaja w przedszkolu w Katowicach? Animacje dla dzieci to nasza specjalność, dlatego z wielką przyjemnością przygotujemy każde wydarzenie dla najmłodszych! Pomożemy Ci zorganizować piknik, festyn, urodziny, animacje świąteczne i kreatywne warsztaty dla dzieci. Jedyne co musisz zrobić, to wykonać telefon do Anilamy – najlepszej agencji eventowej w Krakowie i Katowicach!

Doświadczeni animatorzy w Krakowie i okolicy

Agencja eventowa Anilama ma ogromne doświadczenie w organizacji przeróżnych animacji dla dzieci. Przygotowaliśmy już setki niezapomnianych festynów szkolnych, urodzin, animacji świątecznych i kreatywnych warsztatów dla dzieci, dlatego możesz nam zaufać! Nasz profesjonalny zespół doskonale rozumie potrzeby i wymagania najmłodszych imprezowiczów. Na naszych animacjach dzieci będą miały okazję spotkać niesamowitych gości, m.in. Elsę z Krainy Lodu, Myszki Minnie i Mickey oraz najprawdziwszego Minionka!

Oczywiście chodzące maskotki to tylko jeden z wielu elementów naszych zabaw i animacji. Twoje dziecko może wziąć udział w interesujących i kreatywnych zajęciach, które poprowadzą doświadczeni animatorzy. W naszej ofercie znajdziesz warsztaty mydlarskie, ogrodnicze, podróżnicze i wiele, wiele innych zabaw! Poza tym agencja eventowa Anilama oferuje:

  • ogromne dmuchane zjeżdżalnie,
  • balonowe dekoracje,
  • maszyny z watą cukrową i popcornem.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń, razem zorganizujemy świetne przyjęcie dla Twojego dziecka!

Szkolny piknik zbliża się wielkimi krokami? Zadzwoń! Wspólnie zorganizujemy niezapomnianą zabawę w Krakowie, Katowicach oraz innych miastach.

Szeroka oferta atrakcji dla dzieci!

Agencja eventowa Anilama posiada wyjątkowo bogatą ofertę animacji dla dzieci. Na co dzień organizujemy atrakcje w Katowicach i Krakowie, ale z przyjemnością przygotujemy zabawę w innych zakątkach południowej Polski. Decydując się na usługi naszej firmy możesz być pewny, że wszystkie elementy imprezy zostaną dopięte na ostatni guzik!

Firma eventowa w Katowicach czeka na Twój telefon! Razem przygotujemy Twojemu dziecku wyjątkową niespodziankę. Niezapomniane wrażenia i uśmiech na twarzach wszystkich pociech – gwarantowane.

zobacz pozostałe usługi z naszej oferty

oferta dla szkół i przedszkoli